אוטובוס קרוב
מסלול קו 98 של אגד בזבולון
98
לכיוון גבעה ב,
רכסים
רכבל/העלייה השנייה
42015 | חיפה
בי"ח רמב"ם/העלייה השנייה
42001 | העלייה השנייה 13, חיפה
חיל הים/העלייה השנייה
42746 | חיל הים 6, חיפה
צומת כפר חסידים/כביש 762
42399 | 762, זבולון
גיבורי התהילה/בית קמה
42406 | גיבורי התהילה 1, כפר חסידים א'
הגפן/עבודת ישראל
47399 | כפר חסידים ב'
הגפן/האלונים
41543 | הגפן 21, רכסים
הרב שמעונוביץ/הרב קוק
46950 | הרב שמעונוביץ 4, רכסים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
42628 | דרך הרב משקובסקי 4, רכסים
בית ספר בת מלך/הרב קוק
42995 | הרב קוק 26, רכסים
בית כנסת עץ חיים/הרב קוק
41749 | הרב קוק 10, רכסים
מועצה מקומית/האורנים
41743 | האורנים, רכסים
האורנים
41744 | האורנים 41, רכסים
האורנים/הרימונים
41670 | האורנים 71, רכסים
הרימונים/האלונים
41545 | הרימונים 29, רכסים
הרקפות/דרך שרה
47391 | הרב עובדיה יוסף 3, רכסים
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
46214 | הרקפות 12, רכסים
הרקפות/חצב סובה
46207 | הרקפות, רכסים
הרקפות/מתנס
46215 | הרב עובדיה יוסף 10, רכסים
הרקפות/הרמונים
43088 | הרב עובדיה יוסף 13, רכסים
הורדים/האירוסים
43089 | הורדים 2, רכסים
האירוסים/פרג
59892 | האירוסים, רכסים
האירוסים/מרגנית
47084 | האירוסים 39, רכסים
האירוסים/שעורה
47085 | האירוסים 29, רכסים
בית כנסת ניסים/האירוסים
47086 | האירוסים 11, רכסים
סביון/חרוב
43192 | סביון 38, רכסים
סביון/הערבה
42328 | סביון, רכסים
סביון/מעלות דוד
46954 | סביון, רכסים
הדקל/דפנה
42324 | דקל 24, רכסים
בית מדרש היכל משה/הדקל
42325 | דקל 52, רכסים
החרוב/הנרקיסים
46213 | חרוב, רכסים
הנרקיסים
53368 | הנרקיסים 18, רכסים
הנרקיסים/הורדים
53369 | הנרקיסים 32, רכסים
לוח זמנים לקו 98 מעודכן בזמן אמת תוכלו למצוא באפליקציית רב-פס של הופאון